Шукати в цьому блозі

понеділок, 23 серпня 2021 р.

23 серпня День Державного Прапора України.

 


Переслідування, тиск, погрози, фальсифікації, незаконне звільнення директорки Переяславської МШ та спроба підпалу житла.

21 травня 2021 року, в день проведення запланованої ГО «ОПС «Фортеця» акції під офісом президента України, відбулась спроба підпалу житла, чи просто залякування члена ГО «ОПС «Фортеця» незаконно звільненої з посади директора Переяславської мистецької школи Ганни Іфтоді.

Ще в січні 2021 року міським головою Вячеславом Саулком було запропоновано Ганні Іфтоді написати заяву про звільнення за власним бажанням. Не прийнявши таку пропозицію, Ганна Іфтоді зіткнулася з шаленим тиском з боку посадовців міської ради.

Не знайшовши жодної законної підстави позбутися директора закладу, посадовці вдалися до анонімок та фальсифікацій через зацікавлених в даній посаді педагогів. І хоча цих мрійників про директорство було не багато, їх анонімки на міського голову подіяли більше, ніж звернення більшості педагогічного колективу. Більшість вимагала припинити безлад, якій почався з приходом Вячеслава Саулка, але на такі звернення більшості пан мер не реагував. Тим більше, всі знали про те, що Ганна Іфтоді має намір звільнитись по закінченню навчального року і без усіляких інсинуацій. Але міським посадовцям на чолі з Вячеславом Саулком було дуже важливим звільнити директорку якнайшвидше.

На підставі сфальсифікованого Ганну Іфтоді і було звільнено.

З приводу фальсифікацій та незаконного звільнення нею були подані відповідні судові позови.

З приводу внесеного безладу в роботу закладу посадовцями міської ради під головуванням Вячеслава Саулка та по інших питаннях діяльності, які стосуються нинішнього міського голови, ГО «ОПС «Фортеця» разом з іншими організаціями запланували на 21 травня 2021 року акцію під офісом президента України.

Вночі 21 травня 2021 року було здійснено спробу підпалу житла (розбивши вікно, в помешкання влетіла пляшка з невідомою рідиною) члена нашої організації незаконно звільненої Ганни Іфтоді. На щастя вона не розбилася. Того ж дня відділом поліції №1 Бориспільського РУП було прийнято та зареєстровано відповідну заяву.


21.05.2021 року по факту спроби підпалу приватного будинку Ганна Іфтоді звернулася на лінію 102, а згодом (в той же день) нею було написано заяву про кримінальне правопорушення.


Станом на 31.05.2021 року всупереч вимогам чинного законодавства України відомості про кримінальне правопорушення не були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розслідування не розпочато.


31.05.2021 року Ганною Іфтоді була подана відповідна скарга до слідчого судді Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду.

04.06.2021 року своєю Ухвалою Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд Київської області зобов’язав вповноважену особу Відділу поліції №1 Бориспільського районного управління поліції ГУ НП в Київській області внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до моєї заяви, яку я подавала 21.05.2021 року.

15.06.2021 року та 24.06.2021 року Ганною Іфтоді були написані скарги на ім’я Начальника відділу поліції №1 Бориспільського районного управління ГУ НП в Київській області капітана поліції М. Дьоміна щодо бездіяльності працівників поліції та невиконання судової ухвали.

Не зважаючи на ухвалу Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду від 04.06.2021 року та скарги Ганні так і не наданий витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань по її заяві від 21.05.2021 року.

*Спроба підпалу житлового будинку Ганни сталася вночі 21.05.2021 року, а на 10:00 21.05.2021 року було заплановано проведення ГО «Об’єднання патріотичних сил «Фортеця» (Ганна Іфтоді є членом правління ГО «ОПС Фортеця») під стінами Офісу президента України акції з метою захисту прав громадян України, права яких порушуються внаслідок безгосподарної діяльності Переяславського міського голови Вячеслава Саулка.*
Маючи всі підстави внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до заяви Ганни, працівники поліції створюють перешкоди в розслідуванні кримінального правопорушення, що на її думку робиться навмисно, і може мати корупційну складову.
З відповідною скаргою на бездіяльність працівників поліції Ганна Іфтоді звернулась до керівництва Національної поліції України.

За дорученням керівництва Національної поліції України в Департаменті головної інспекції в межах компетенції розглянуто скаргу Ганни Іфтоді на можливі неправомірні дії окремих поліцейських Головного управління Національної поліції в Київській області та з інших питань.

Департамент головної інспекції проінформував, що за відомостями, викладеними у скарзі Ганни, ГУНП проведено службове розслідування. За його результатами дисциплінарною комісією встановлено порушення слідчим слідчого відділення відділу поліції № 1 Бориспільського районного управління поліції ГУНП ХХХХХХХХХ вимог статті 214 Кримінального процесуального кодексу України, які виявилися в невнесенні протягом 24 годин відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань, а також порушення заступником начальника відділу поліції - начальником слідчого відділення відділу поліції № 1 Бориспільського РУП ГУНП ХХХХХХХХХ статей 3, 8, 11, 18, 64 Закону України «Про Національну поліцію», статей 1, 3 Дисциплінарного статуту Національної поліції України, затвердженого Законом України від 15 березня 2018 року № 2337-VIII, які виявилися в нездійсненні належного контролю за дотриманням підлеглими службової дисципліни та невжитті заходів щодо застосування дисциплінарного стягнення до слідчого при виявленні факту допущення ним порушення.

Також Департаменті головної інспекції повідомив, що до поліцейських, які допустили порушення службової дисципліни, буде вжито заходів дисциплінарного впливу.

Слідчим відділенням відділу поліції № І Бориспільського РУП ГУНП, за відомостями, викладеними у заяві Ганни Іфтоді від 21.05.2021, розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні № ХХХХХХХХХ, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) КК України.

Досудове розслідування триває.

#переяслав #переяславська_міська_рада #відділ_культури_і_тіризму_переяславської_міської_ради #вячеслав_саулко #оксана_степаненко #олена_потоцька
#мкіп #міністерство_культури_та_інформаційної_політики #олександр_ткаченко #київська_обласна_державна_адміністрація #кода #василь_володін
#мон #міністерство_освіти_і_науки_україни #сергій_шкарлет
#гпу #генеральна_прокуратура_україни #сбу #служба_безпеки_україни #офіс_президента_україни #володимир_зеленський #анна_скороход #Anya_Skorohod

неділя, 22 серпня 2021 р.

Небажаний судовий процес для посадовців. За що звільнили директорку Переяславської МШ.


Після вимог звільнення за власним бажанням, цькувань, відвертих наклепів, оголошення безпідставної незаконної догани, міська влада через своїх посіпак все ж таки наважилася на звільнення директора Переяславської мистецької школи імені Павла Сениці.

Наказом начальника відділу культури і туризму Переяславської міської ради Анною Скляренко Ганну Іфтоді було звільнено 16 квітня 2021 року з посади директора.



Даний наказ був зачитаний на зборах мистецької школи, який був організований посадовцями міської ради, які в свою чергу на це знущання над людиною не з'явилися, а доручили це т.в.о. директора Володимиру Проказову. Його повне сприяння фабрикації документів для звільнення Ганни Іфтоді не було даремним.

Є дуже очікуваним, що в наказі про звільнення немає чітко зазначеного проступку. Немає, бо його не існує.

Маючи великі сумніви щодо об'єктивного судового розгляду, Ганна Іфтоді подала позовну заяву до Бориспільського міськрайонного суду про визнання протиправним та скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення коштів за час вимушеного прогулу.

Дану заяву було подано внаслідок відсутності аморального поступку як такого.

Іфтоді Ганна Миколаївна з 01 вересня 2014 року працювала директором Переяславської мистецької школи ім. Павла Сениці.

Директорка завжди відповідально та дуже сумлінно ставиться до виконання своїх трудових обов’язків, а тому неодноразово за вагомий внесок у справу розвитку національної музичної культури нагороджувалася грамотами та подяками від Міністерства культури, обласного управління культури, міської ради, установ та громадських організацій тощо. За її керування також мала багато нагород і сам заклад.

  

 

 


 

 

 

  

  

 



 

 

 

 

 

 










(... і це не все)

Згідно із п. 1 вказаного вище наказу відділу культури і туризму було вирішено «Звільнити 16 квітня 2021 року Іфтоді Ганну Миколаївну з посади директора Переяславської мистецької школи імені Павла Сениці у зв’язку з вчиненням аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи на підставі п. 3 ч. 1 ст. 41 Кодексу Законів про працю України».

Вказаний наказ шокував Ганну Іфтоді, а також більшість колективу, адже ніякого аморального проступку вона не вчиняла. Директорка глибоко культурна та моральна людина, має добру репутацію, завжди користується повагою серед працівників школи та інших осіб.

Ганну Іфтоді було звільнено з посади директора школи абсолютно протиправно, без будь-якого пояснення чи дослідження обставин «проступку» тощо. При цьому, Ганну Іфтоді прийнято на основну роботу на посаду вчителя цієї ж школи. Посада вчителя дійсно передбачає виконання виховних функцій, проте Ганну Іфтоді звільнили саме з посади директора школи. Тобто, виглядає, що її просто вирішили усунути із посади директора на надуманих (сфальсифікованих) підставах.

Основною умовою застосування заходів дисциплінарного стягнення є вчинення працівником порушення трудової дисципліни.

У трудовому праві діє принцип презумпції невинуватості, згідно з яким не можна притягнути працівника до дисциплінарної відповідальності, доки роботодавцем не доведена його вина, і працівник не зобов`язаний сам доводити свою невинуватість.

При цьому, аморальний проступок повинен бути підтверджений фактами, звільнення без будь-якого дослідження фактів вчинення «аморального проступку», без отримання будь-якого пояснення щодо «проступку» є протиправним. Виданий Анною Скляренко наказ не надає чіткої відповіді за який саме аморальний проступок до Ганни Іфтоді застосовується дисциплінарне стягнення, коли саме було вчинено такий проступок, дату його вчинення, що є грубим порушенням трудового законодавства.


14.05.2021 до Бориспільського міськрайонного суду Київської області була подана заява Ганни Іфтоді про визнання протиправним та скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення коштів за час вимушеного прогулу.


Ухвалою від 18.05.2021 позовну заяву було залишено без руху та надано строк для усунення зазначених в ухвалі недоліків.

04.06.2021 до канцелярії суду надійшло клопотання представника позивача про усунення недоліків позовної заяви та долучення документів до матеріалів справи.

Також суд задовольнив Клопотання позивача про розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження та призначив судове засідання на 07 липня 2021 року.

Відповідач - відділ культури і туризму Переяславської міської ради на засідання 07 липня 2021 року не з'явився.

Враховуючи неявку відповідача та Клопотання позивача (виникла необхідність долучення до справи представника позивача) суд переніс розгляд справи на 16 серпня 2021 року.

На судове засідання 16 серпня 2021 року відповідач - відділ культури і туризму Переяславської міської ради знову не з'явився.

При з'ясуванні судом обставин за яких відповідач не з'являється в судові засідання, начальниця відділу культури і туризму Переяславської міської ради Анна Скляренко повідомила, що жодного відправлення вона не отримувала, про позовну заяву Ганни Іфтоді не знала. І це враховуючи те, що про позов про поновлення Ганни Іфтоді знає майже все місто. Про подання позовів щодо неправомірних дій міських посадовців повідомлялося і соціальних мережах в т.ч., на багато ресурсів підписана сама начальниця відділу Анна Скляренко. Про інших працівників годі й говорити, бо це топ-теми для обговорень.

Але питання в іншому. За яких таких обставин відділ культури і туризму Переяславської міської ради з 04 червня 2021 року не може отримати відправлення, які надсилаються стосовно справи? Чи весь відділ не працює з червня місяця? Дивно, але кореспонденцію від інших вони отримують справно. Чи зацікавлений відділ культури в особі Анни Скляренко та її начальник Вячеслав Саулко в розгляді цієї справи? Чого вони розтягують? Чого чекають?

 

17.08.2021 року Ганна Іфтоді особисто за дорученням судді подала через загальний відділ міської ради "запрошення" для відділу культури і туризму Переяславської міської ради "відвідати" судове засідання.

#переяслав
#переяславськаміськарада
#відділкультуриітіризмупереяславськоїміськоїради
#вячеславсаулко
#оксанастепаненко
#мкіп
#міністерствокультуритаінформаційноїполітики
#олександрткаченко
#київськаобласнадержавнаадміністрація
#кода
#васильволодін
#мон
#міністерствоосвітиінаукиукраїни
#сергійшкарлет
#офіспрезидентаукраїни
#володимирзеленський

Популярні публікації